Kara Kuvvetleri Sözleşmeli Er Alımı 2015

8
49

Kara Kuvvetleri Sözleşmeli Er Alımları Kapsamında 2015 yılında Yapacağı Sözleşmeli Er Alımlarının Tarihlerini açıkladı.

Son 1-2 Aydır Sözleşmeli er Maaşları ve Sözleşmeli er kanunlarında yapılan güncellemeler oldukça Talep fazlasıyla artmaya başladı bir an önce alım tarihlerini bekleyen Adaylar Başvuru Tarihlerini ve Şartlarını Bekliyorlar.

Kara Kuvvetleri Sözleşmeli Er Alımı Kapsamında 9 Aralık 2014 tarihinde Başvuruları Sona ermiştir. 2015 sözleşmeli er ön başvuruları 1 Ocak 2015 tarihinde başlayacaktır.

 

Sözleşmeli Er Olanlar Askerlik Yapmış mı Sayılacak ?

Askerlik Yapmadan Sözleşmeli Er Nasıl Oluyor ?

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanlığı Memur Alımı 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


8 YORUMLAR

  1. ön başvurumu 3 ocakta yaptım ama K.K.K.lığı 2015 Yılı Sözleşmeli Er Temini Kapsamında Ön Başvurusu Kabul Edilen Adayların Sınav Yer ve Tarihleri
    Açıklama Tarihi : 16 OCAK 2015
    Tc yazdığımda T.C. Kimlik Numarası kayıtlar arasında bulunamadı. T.C. Kimlik Numaranızı kontrol ederek tekrar deneyiniz.UYARISI çıkıyo ÖN BAŞVURU SONUCU GÖRÜNTÜLENEN SONUÇ EKRANINDA SİSTEME KAYDINZ BAŞARILI ŞEKİLDE YAPILMIŞTIR YAZIYO. acaba bi yanlışlıkmı yaptım yoksa listede adı çıkmayan adaylar için duyuru yapılacaktır diyo o zamanmı sonuç görüntüleyebileceğim cevabınız için teşekkür ederim.

    • kardeşim bende 9 ocak tan sonra yaptım senin 21 ve23 ocakya ankara gitmem lazımdı başvuru yaptıktan sonra ekrana gelen kağıttın çıktınıs alman lazımdı bende başvru yaptım ama benimdeki gösterilmiyor sorun olablir sen çıktıgını al ve dedikleri gün oruya git sorun olacagını sanmıyorum

    • Uzman Çavuşluğa girme ihtimalin çok düşük kardeşim direk giremezsin zaten uzman çavuşluğa askerlik yapmadığın için anca sözleşmeli er vasıtasıyla olursun.

  2. 2012 yılı mezunuyum hiç askeri sınavlara girmedim 1.sorum astsubay meslek yüksekokulları sınavlarına girebiliyor muyum 2 yıl şartı var mı varsa değişebilir mi 2.sorum sözleşmeli erlikten uzmanlığa geçiş yapabilmek için 3 yıl görev yapmak zorunlu mu yani erlikten diğer statülere geçiş süresi 3 yıl mı teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here