Kpss Branş Sıralaması Robotu

0
22

2015 Sonuçlarına göre atama  Kpss branş sıralama robotu.

Kpss sonucuna göre kaçıncı sırada olduğunu öğrenmenize yardımcı olmak amacıyla 3n1k.com olarak bir robot programladık. Kpss sonucuna göre sıralamanızı öğrenebilirsiniz. Kasım ve Şubat ataması öncesinde öğretmen adayları kendi alanında kaçıncı sırada olduklarını, önlerine kaç aday olduğunu merak ediyor.

Son Güncel kayıt sayısı; 30 Temmuz 14.569 aday kişi kayıt yaptırdı.

3n1k.com ailesi olarak siz değerli öğretmenlerimiz için hazırladığımız 2015 KPSS BRANŞ FORMU sayesinde KPSS puanınızı sisteme girerek veri merkezinde toplanan puanlara göre kendi alanınıza ait olan sıralamayı öğrenebileceksiniz.

Mail kontrol sistemimiz sayesinde geçersiz girişlerin önüne geçecek ve her Mail’den tek giriş yapılmasını sağlayacağız. Bu robot sayesinde katılım sağlayanlar arasında hangi sırada olduğunuzu görebilmenizi sağlar. Ne kadar çok katılım olursa o kadar doğru bir sonuç elde edebiliriz.

MEB Eylül ayında 37000, Şubat ayında (henüz kaç kişi atanacağı belli değil) öğretmen ataması yapacak.

kpss-brans-siralama

Meb Hem şu anki branş sıralamaları hem de 37000 öğretmen atamasından sonraki branş sıralamaları güncellenerek öğretmen adaylarıyla paylaşılmalıdır…

 KPSS puanınızı bir kere sisteme kaydettikten sonra aşağıdaki sıralama bul seçeneğinden takip edebilirsiniz. Gün içerisinde birkaç defa kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz, zira sıralamanız sürekli değişecektir;)
Öğretmen Adayları: ÖABT’ye girenler P121 puanını, sadece Eğitim Bilimlerine girenler P10 puanını,  sisteme eklemelidir.
UNUTMAYALIM, sıralama robotunu paylaşarak ne kadar çok adayın puanını eklemesini sağlarsak o kadar gerçek sonucu yaklaşırız!

NOT: Şubat ayı ataması zamanına kadar robotu durdurduk. Şubat atamasına doğru tekrar aktif olacaktır.

[kayit_formu]

 

Bir önceki yazımız olan Zamlı Öğretmen Maaşları 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here