2017 Şubat Ataması

0
18

Bakan Nabi Avcı 2016 Şubat ataması için öğretmen ataması yapılacağı konusunda net ifadelerde bulundu. Bakan Avcı şubat ataması olarak adlandırılan Öğretmenler için 2. atamaların olacağını belirtti.  3n1k.com ekibi olarak daha önce Eylül ayı atamalarıyla ilgili öğretmen adayları için hazırlamış olduğumuz KPSS Sıralama Robotu ve KPSS Tercih Robotu aşırı ilgi görmüştü. KPSS Sıralama robotu ve KPSS Tercih Robotu Şubat 2016 öğretmen atamaları için de size özel yeni verilerle hizmete sunacağız.

2016 Şubat kaç öğretmen alımı olacak?

Bu konuyla ilgili çeşitli haber sitelerinde değişik rakamlar yer almakta. Ancak bizler tahminlerimizi en yakın sonuçları tespit edene kadar yapmıyoruz. Bu eylül ataması içinde böyle olmuştu ve eylül öğretmen atamasıyla ilgili yaptığımız atama haberi neredeyse aynı rakamlarda atama oldu. Hatta kontenjan sayılarına varana kadar en doğru tahmini 3n1k.com olarak biz bildik. Eylül atamalarıyla ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz; Öğretmen Atamaları Kontenjan Listesi

subat-atamasi

Güncel haberlere en kolay ulaşabilmek için bizi Facebook Sayfamızdan Takip Edin… TIKLA

Bizlerin tahmini yapılan açıklamalar sonrasında şubat ayında ortalama 21 bin öğretmen alımı olacak. Bu sayıyı belirleyici etken ise 2016 Eylül ayı atamasında kaç alım yapılacağıyla ilgili. Çünkü Bakan Avcı son açıklamalarında Şubat 2016 Öğretmen Atamasının 2016 yılı boyunca alacakları toplam öğretmen sayısına göre belirleneceğini söyledi.

Haberin videosu;

İlerleyen zamanlarda Şubat Ataması Kontenjan Listesini de buradan yayınlayacağız. Bizi takip etmeye devam edin çünkü en doğru tahminleri, KPSS Sıralama Robotu ve KPSS Tercih Robotu Şubat ayı ataması için çok fazla işinize yarayacak.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Kayseri seçim mitinginde 2016 Şubat ataması hakkında konuştu.

 

2016 Şubat atamasıyla ilgili Başbakan Ahmet Davutoğlu seçim mitinglerinde 30 bin öğretmen alacağını duyuruyor, 3n1k ekibi olarak bu konu üzerine sıkı takip içerisindeyiz. İşte başbakanın en son mitinginden bir konuşma;

Son olarak Başbakan Ahmet Davutoğlu Kayseri mitinginde yapmış olduğu konuşmada 2016 Şubat Ataması hakkında seçim vaadinde bulundu. Yapmış olduğu konuşmada geçen yıldan kalan 10bin atama üzerine 2016 eylül ayında atayacakları öğretmen sayasının yarısını 2016 şubat atamasının üzerine ekleyerek en az 20-30 bin öğretmen atayacaklarını duyurdu.

 

Bir önceki yazımız olan Zamlı Öğretmen Maaşları 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here